Tam kde vám poradí

Dietologická poradna

Nadbytečná kila a obezita, to je věc, která trápí v dnešní době čím dál více lidí, bohužel i velkou část dětí. Některým to nevadí a jsou se svou postavou spokojeni, jiným to ale vadí a chtějí s tím něco dělat. Ne každý si však zvolí tu správnou cestu, jak se přebytečných kil zbavit.

Především pak ženy jsou mistryně v držení nejrůznějších diet, které už však na první pohled vypadají velmi podezřele. Jsou totiž většinou založeném na tom, že člověk hladoví, že buď nejí nebo jí jen nějaký jeden určitý druh potravin, například rýži, jablko a podobně. To však nemůže nikdy fungovat, jelikož jak dlouho takovou dietu vydržíme držet? Ty, co mají pevnější vůli a dobrý žaludek, tak možná týden. Zbytek tak tři dny.

Za tu dobu možná nějaké to kilo dolů dáme, ale hned po té, co začneme jíst normálně, je zase nabere zpět, tedy jojo efekt jak vyšitý. Takových diet najdete skutečně mnoho, téměř v každém čísle nějakého dámského časopisu můžete na nějakou takovou narazit, samozřejmě, že tam bude popsané, jak úžasně funguje a kolik kilo ta slečna zhubla pouze za 3 dny, ale už tam nejspíš nebude napsané, jak dlouho si je udržela a kolik jich nabrala zpět.

Pokud si nevíte rady s tím, jak kila shodit, raději navšivte nějakou dietologickou poradnu, než abyste se pouštěli do takových diet.

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Pomoc při hubnutí a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.