Tam kde vám poradí

Sexuologická poradna

Sex, to je něco, co je pro člověka přirozené. Je to jeden z našich pudů, potřebujeme jej a neobejdeme se bez něj. Je to základní lidská potřeba. Zní to sice možná divně, ale skutečně to tak je. Sex prostě k životu patří, samozřejmě že především k tomu partnerskému, ale i pokud člověk stálého partnera partnera nemá, tak jej může vyhledávat provádět. Když pak partnera má, tak je samozřejmé, že spolu vedou také sexuální život. Samozřejmě, že asi nejintenzivnější je to na začátku vztahu, kdy se lidí poznávají, i tělesně, a jsou do sebe bezhlavě zamilování. avšak to neznamená, že po čase sex z jejich života vymizí. To rozhodně ne, vždyť lidé se oddávají sexu do pokročilých let a není na tom nic divného, jelikož je to zkrátka lidská potřeba, která je k tomu všemu ještě velmi příjemná a také dokazuje té druhé osobě city a lásku.

Spousta partnerství, která se rozpadají, přiznávají, že velkou část na jejich rozchodu nebo rozvodu nese také špatný sexuální život. To, že si v sexu nerozuměli, přestali jej praktikovat, nebavilo je to spolu, bylo to už jen z povinnosti  atak dále. Jakmile takový problém nastane, nemusí člověk ihned volit rozvod, ale může se obrátit na sexuologickou poradnu a tam začít svůj problém řešit.

Pro spoustu lidí je to nepředstavitelné a trapné, avšak na druhou stranu proč, vždyť sex je přirozený, každý jej potřebuje a když je problém, tak se přece musí řešit.

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Poradna pro partnery a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.