Tam kde vám poradí

Homeopatická poradna

Spousta lidí se dívá na alternativní medicínu a homeopatika přes prsty. Nevěří tomu, říkají, že to nemůže člověk nijak pomoci a tak dále. Jenže když pak přijde nějaká nemoc, ať už u nich samotných nebo u jejich blízkých, tak by udělali vše proto, aby se uzdravili. Samozřejmě, že se v ní řadě obrátí na doktora a nechají se léčit klasickou medicínou, tedy pomocí léků a tak dále, avšak pokud to nezabírá nebo se to nedá stoprocentně vyléčit, tak člověk začne přemýšlet i na jinými možnostmi, kterými jsou také alternativní medicína a homeopatika, jelikož chce vyzkoušet vše, co by mohlo pomoci.

Především pak u homeopatik je jejich příznivý účinek dokázán, jelikož pomohla vyléčit již mnoho chorob. Dokonce i lékaři dnes už homeopatika normálně předepisují, takže to dosvědčuje to, že účinná jsou. Dají se aplikovat na mnoho nemocí, velmi často například na ekzémy a jiné kožní onemocnění. Jsou případy, kdy dítě mělo od malička atopický ekzém a lékaři rodičům řekli, že se toho těžko zbavuje a jediným řešením je nějaká dieta, avšak zakazujte něco malému dítěti jíst. Rodiče pak své dítě zavedli do homeopatické poradny, kde jim byla započata léčba, kterou mají děti rády, jelikož se jedná o malé sladké kuličky, a atopického ekzému se po čase zbavili.

Takových případů je samozřejmě velmi mnoho, takže pokud máte nějaký problém, zkuste navštívit homeopatickou poradnu a třeba vám to pomůže.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Poradny lékařů a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.