Tam kde vám poradí

Poradna pro maminky

Stát se ze dne na den matkou je sice pro ženy přirozená věc, ale vůbec ne snadná. Pokud se jedná o jejich první dítě, tak se většinou nastávající maminky bojí, zda budou umět své dítě chytit, aby mu neublížili, zda se o něj zvládnou postarat a tak dále. To pochopitelné obavy, ale zbytečné, jelikož žena má již v sobě ten mateřský pud a automaticky ví, jak miminko pochovat a tak dále, kromě toho jsou od toto v porodnici také sestry, které maminkám vše ukáží  a naučí je to.

Tím to však nekončí, maminky pak musí se svým miminkem docházet v pravidelných intervalech do poradny, kde se paní doktorka nebo pan doktor dívají, jak miminko roste, přibírá, zda je s ním všechno v pořádku a samozřejmě také radí maminkám, jakou stravu mu už mohou dávat, jak s ním cvičit a tak dále. Tyto návštěvy poradny jsou pro maminky v prvních měsících povinné, jelikož je nutné kontrolovat vývoj dítěte a samozřejmě také to, zda jej maminka nezanedbává a podobně. Tyto kontroly se provádí u vašeho dětského doktora, u kterého své dítě zaregistrujete a buď se domluvíme na kontrolách přímo s doktorem nebo vám přijde do schránky pozvánka.

Kromě toho, že jsou tyto kontroly nutností, tak mohou být i velmi přínosné pro maminky, jelikož se zde doví mnoho užitečných informací.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Poradny pro maminky s dětmi a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.