Tam kde vám poradí

Ochrana spotřebitele poradna

V dnešní době si musí člověk dávat pořádně bacha na každém kroku. Především ve větších městech neexistuje, aby si člověk nesl v ruce peněženku, jelikož se nestačíte ani nadát a okamžitě vám ji někdo vytrhne z ruky. Je potřeba si neustále dávat pozor na svou kabelku na svá zavazadla, jelikož se náhodou otočíte a zjistíte, že se vám v nich někdo hrabe. Tohle jsou poměrně běžné situace, které se dějí každý den. Avšak tímto to nekončí.

Lidé se nás snaží okrást a ošidit snad všude. Například i když kupujeme nějaké zboží, tak na první pohled se zdá, že je naprosto v pořádku, funguje, nejsou na něm znatelné žádné závady, jakmile si jej však přinese domů. tak zjistíme, že je tam nějaká skrytá vada, na kterou nás však nikdo neupozornil.

Neseme tedy zboží zpět do obchodu a oni nám jej nechtějí zreklamovat, vyměnit, ani vrátit peníze, jelikož tvrdí, že tomu nic nebylo a udělali jsme si to sami. V takové situaci by ale člověk neměl sklopit oči a odejít naštvaně domů, kde si zanadává a řekne si, že s tím stejně nic nenadělá. Měl by se bránit a začít může v poradně ochrany spotřebitele.

Zde napíše svůj příběh, co se mu stal a následně mu přijde rada co dělat, jak postupovat, na koho se obrátit, případně se toho ihned ujme rada na ochranu spotřebitele.

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Užitečné poradny a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.