Tam kde vám poradí

Protialkoholní poradna

Zajisté všichni známe ono slavné pořekadlo: “Alkohol je metla lidstva, ale zametat se musí.” To je pravda, že někdy je skutečně alkohol na místě a člověk po něm tedy sáhne. Avšak každý by měl znát svou míru a hranice a nic by se nemělo přehánět. Jsou události a příležitosti, ke kterým alkohol patří a počítá se  s ním. To jsou různé oslavy, svatby, posezení s přáteli a tak dále. Také páteční večery vybízejí především mladší generace, které už však měli osmnáct let, k tomu, aby nějaký ten alkohol s přáteli v rámci zábavy požili.

Pokud to nepřesáhne meze a nestanou se  z pátků také soboty, neděle, pondělí, úterý, středy a čtvrtky, tak je to v pořádku, avšak pokud to přejde do fáze, kdy alkohol potřebujeme skutečně každý den, tak je to špatně. To už pak totiž přešlo do fáze alkoholismu. do této fáze spadají velmi často lidé, kteří mají nějaké vážnější problémy a myslí si,že jim s tím alkohol pomůže nebo prostě jen zapomenou.

Alkohol však nikdy nic nevyřešil a nevyřeší, jediné v čem vám pomůže je dostat vás na mizinu, jelikož stojí nějaké ty peníze a zničit vám zdraví. Lidé, kteří se do této fáze nějakým způsob dostali, ale chtějí to změnit a dostat se z ní, mohou navštívit protialkoholové poradny, kde se jim dostane rady a pomoci.

 

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Vyhledávané poradny a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.